O nas

W naszych gabinetach czeka na Państwa zespół profesjonalistów, którzy zapewnią kompleksowe, bezbolesne leczenie w miłej atmosferze. Nasi doświadczeni i świetnie wykształceni lekarze z zaangażowaniem zadbają o Państwa zdrowie i komfort.

Przedstawiamy nasz Zespół:

 


krzysztof

Dr Krzysztof Zieliński

Lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej

Umiejętność: implantologia stomatologiczna. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek lekarsko – dentystyczny. Studia ukończył w 2006 roku. Przez cały okres studiów nagradzany stypendium naukowym. Od 2008-2012 odbywał staż specjalizacyjny z protetyki stomatologicznej w trybie rezydenckim w Poradni Protetyki i Dysfunkcji przy Katedrze Dysfunkcji i Ortodoncji w Zabrzu, prowadząc także zajęcia dydaktyczno – kliniczne ze studentami ŚUM (Śląskiego Uniwersytetu Medycznego). Od 2012 roku jest dyplomowanym specjalistą protetyki stomatologicznej. W 2013 zakończył cykl szkoleń implantologicznych uzyskując Certyfikat Umiejętności z implantologii stomatologicznej OSIS (Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej) oraz Certyfikat BDIZ EDI (European Association of Dental Implantologists). Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach. Jest współautorem prac naukowych oraz publikacji w recenzowanych czasopismach stomatologicznych. Jest aktywnym członkiem PTDNŻ (Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia) oraz OSIS. W kręgu jego zainteresowań są zagadnienia związane z protetycznym leczeniem dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia, leczenie implantologiczno-protetyczne oraz chirurgia stomatologiczna i implantacyjna.


przemek

Dr Przemysław Nowak

Lekarz dentysta, implantolog

Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, na wydziale lekarsko-dentystycznym, który ukończył w 1989r. Jest również absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Sienie (Włochy), gdzie odbywając staż w latach 2009 – 2011 zdobył tytuł Master of Implantoprosthodontics. Od 1991r prowadzi własną praktykę stomatologiczną w Polsce a od 2005r., w zakresie implantoprotetyki i chirurgii, współpracuje na stałe z kliniką dentystyczną w Londynie. Odbył w Polsce i za granicą, wiele kursów i szkoleń z zakresu chirurgii implantologicznej oraz periodontologii, m.in.:

  • „Implatology -surgical and prosthetic course” Nobel Bio Care Poland CDC for CPD, Warszawa 1998r.
  • „Protezy stałe na Implantach w systemie Brenemarka” – leczenie protetyczne protezami stałymi oparte na wszczepach. Akademia Medyczna w Warszawie 1999 r.
  • Warsztaty „Rola Regeneracji Tkanek podczas leczenia periodontologicznego. Sterowana regeneracja tkanek w periodontologii i chirurgii periodontologicznej” Warszawa, maj 2000 r.
  • „Articulation Oclussion – Articulation-clinical decision making to reach optimal and realistic perio/pros implant results” London 2000r.
  • Intensive teaching seminar on maxiliary and bone manipulation in implant dentistry, Warszawa 2000r
  • Advance Replace select Surgical and Prosthetic Training Course, CDC for CPD. Warszawa 2001r.
  • Nobel Guide Concept Trainig Course, Nobel Biocare , Warszwa, 2005r.
  • International Expert Program „ The Time is now for the implant Aesthetic, with dr Uli Grunder, 31.03.-01.04.2006 , Estman Hospital London

Stale bierze czynny udział w konferencjach stomatologicznych polskich i zagranicznych. Jest członkiem The Association of Dental Implantology UK


julita

Dr n. med. Julita Stępień

Lekarz rezydent

W 2008 roku ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2012 r. uzyskała tytuł naukowy doktora nauk medycznych w dziedzinie protetyki, przyznany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jest autorką publikacji i wystąpień na konferencjach z zakresu protetyki stomatologicznej. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W 2016 r. została zakwalifikowana na specjalizację z protetyki stomatologicznej, którą odbywa w Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental. Główny zakres jej  zainteresowań obejmuje stomatologię estetyczną, protetykę i endodoncję. Wykonuję również zabiegi z zakresu stomatologii dziecięcej, jest zwolenniczką wczesnej profilaktyki.


pachonski

Dr n. med. Jerzy Pachoński

Specjalista protetyki stomatologicznej

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w 1968r. Pracując w Katedrze i Klinice Protetyki Stomatologicznej ŚAM uzyskał w 1976r. specjalizację z protetyki stomatologicznej a w 1980r. tytuł doktora nauk medycznych. Do 2004r. kształcił na uczelni studentów i specjalizujących się stomatologów, doprowadzając ponad trzydziestu do uzyskania specjalizacji z protetyki oraz stomatologii ogólnej. Od wielu lat jest też wykładowcą w Studium Medycznym, na wydziale techniki dentystycznej. Jest członkiem wielu towarzystw stomatologicznych i komisji, tworzących programy nauczania, dokształcania i egzaminowania stomatologów i techników dentystycznych. Z Centrum Stomatologii i Medycyny Bdental związał się od początku jego powstania, służąc tu pacjentom swoimi umiejętnościami a młodszym kolegom wiedzą i doświadczeniem zawodowym.


markiewicz

Dr Magdalena Markiewicz

Lekarz dentysta

Od 2010 roku jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale LekarskoDentystycznym w Zabrzu. Podczas studiów brała czynny udział w kołach naukowych i zjazdach oraz reprezentowała uczelnie na Mistrzostwach Polski Akademii Medycznych w pływaniu. Jest współautorką pracy naukowej z dziedziny protetyki. Obowiązkowy staż podyplomowy odbyła Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental w Gliwicach, gdzie obecnie również pracuje. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu może stosować nowe metody leczenia. Interesuje się stomatologią estetyczną, endodoncją i protetyką.


kasia3

Dr Katarzyna Hadera

Lekarz rezydent

Lek. dent. Katarzyna Hadera jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek lekarsko – dentystyczny, który ukończyła w 2013r. W Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny B Dental ukończyła staż podyplomowy a obecnie pracuje jako rezydent, w ramach stażu specjalizacyjnego z zakresu protetyki stomatologicznej. W kręgu jej szczególnych zainteresowań są zagadnienia związane estetyką uzupełnień protetycznych oraz z wykluczaniem stresu stomatologicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach naukowych.


MARCELINA

Dr Marcelina Orfin

Lekarz rezydent

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunek lekarsko-dentystyczny, który ukończyła w 2013 roku. W Centrum Stomatologii i Medycyny BDental pracuje jako rezydent w ramach stażu specjalistycznego z zakresu protetyki stomatologicznej. Stale poszerza swoje kompetencje i zdobywa wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza, protetyka oraz stomatologia estetyczna.


zareba

Dr Klaudia Zaremba

Lekarz dentysta, specjalista ortodoncji

Doświadczony stomatolog – specjalista I stopnia stomatologii ogólnej, oraz II stopnia w zakresie ortodoncji z wieloletnim stażem zawodowym. Dyplom lekarza stomatologa Śląskiej Akademii Medycznej uzyskała w 1992r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz międzynarodowego związku stomatologów o specjalności ortodontycznej International Association for Orthodontics. Swoje umiejętności stale pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach ortodontycznych, zarówno w kraju jak i za granicą. W swej pracy zawodowej korzysta z najnowszych metod leczenia i wysokiej klasy sprzętu. Największą dla Niej satysfakcją jest zadowolenie i piękny uśmiech pacjentów.


kowalski2

Dr Michał Kowalczyk

Lekarz dentysta

Ukończył stomatologię na Wydziale Lekarskim z oddziałem lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W okresie studiów uczestniczył w licznych konferencjach naukowych oraz kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Brał aktywny udział w działalności Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii będąc jego członkiem, a później także wchodząc w skład zarządu śląskiego oddziału PTSS. Kliniczny staż podyplomowy odbywa w Specjalistycznym Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental. Chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, by móc sprostać oczekiwaniom swoich pacjentów. W przyszłości dalej chciałby doskonalić swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne zwłaszcza z zakresu chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej.


kasia

Dr Katarzyna Zielińska

Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale lekarskim z oddziałem lekarsko-dentystycznym w Zabrzu. W trakcie studiów aktywny uczestnik szkoleń i konferencji Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Interesuje się endodoncją i chirurgią stomatologiczną. W pracy zawodowej na
pierwszym miejscu stawia zdrowie i komfort pacjenta dostosowując plan leczenia do jego indywidualnych potrzeb. Biegle włada językiem angielskim co pozwala na przyjmowanie pacjentów zagranicznych.


madzia

Dr Magdalena Bednarz

Lekarz dentysta

Uzyskała dyplom lekarza dentysty na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów brała udział w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych oraz prowadziła aktywną działalność w ramach organizacji studenckiej PTSS -Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. Pełniła funkcję Wiceprezesa i Prezesa Zarządu Oddziału Zabrze w latach 2013/15 oraz funkcje Sekretarza Generalnego i Wiceprezydenta Zarządu Krajowego w latach 2014/16. Była organizatorem wydarzeń dla studentów uczelni Medycznych w Polsce takich jak Ogólnopolska Konferencja PTSS „Dentinvasion2013” i „Industriadent2016” w Katowicach. Pełniła nadzór nad ogólnopolskim programem „Światowy Dzień Zdrowia 2016” oraz brała czynny udział w licznych akcjach prozdrowotnych na teranie śląska. Była również laureatem finałowego etapu VII edycji konkursu dla Najlepszych Studentów Stomatologii 2013/14, na którym oceniane były umiejętności praktyczne uczestników. Obecnie odbywa staż podyplomowy w Centrum Stomatologii B-dental. Rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę w kierunku protetyki i chirurgii stomatologicznej.


filus

Izabela Filuś

Higienistka stomatologiczna


justyna

Justyna Walasik

Higienistka stomatologiczna


anita

Anita Michalecka

Asystentka stomatologiczna


ula

Urszula Kowalska

Rejestracja medyczna

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach. Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.

oblicz ratę »