Stomatologia

Dentysta Gliwice - to wpisujemy w wyszukiwarce kiedy mamy problem z jamą ustną.

Implantologia

Implanty - skuteczność sięga aż 98%! W przypadku bezzębia czy mniejszej liczby zębów.

Medycyna Estetyczna

Dbamy o naturalne piękno, proponujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań.

Ruchome aparaty ortodontyczne

Współczesne leczenie ortodontyczne opiera się na stosowaniu zarówno aparatów ruchomych jak i stałych. Jednakże to aparaty stałe stanowią podstawę leczenia ortodontycznego zaś aparaty ruchome odgrywają w leczeniu rolę wspomagającą. Stanowią jednak ważną część wczesnego leczenia młodych pacjentów oraz leczenia retencyjnego w każdym wieku.

  • płytka Schwarza,
  • aparat Klammta,
  • Twin Block,
  • Trans/ Twin Force,
  • inne.

W przeciwieństwie do aparatów stałych nie są zamocowane na stałe na zębach pacjenta. Zastosowane w porę dla odpowiedniej wady mogą dać doskonałe rezultaty.

W naszych gabinetach pracują doskonali specjaliści – ortodonci, którzy w codziennej praktyce korzystają z nowinek medycznych i nowoczesnego sprzętu. W prawidłowej diagnozie problemu ortodontycznego i ustalaniu planu leczenia niezwykle przydatne jest wykonanie i analiza zdjęć cefalometrycznych. W gabinetach Bdental wykorzystujemy do tego cyfrowe zdjęcia, wykonane posiadanym przez nas nowoczesnym aparatem pantomograficznym z przystawką cefalometryczną Gendex Orthoralix 9200 DDE Ceph. Po wnikliwym badaniu i przeanalizowaniu materiałów diagnostycznych lekarz ortodonta indywidualnie dobiera rodzaj terapii.

Leczenie ortodontyczne wymaga starannej i restrykcyjnej higieny jamy ustnej oraz regularnego zgłaszania się na wizyty kontrolne. Opuszczanie wizyt kontrolnych znacznie opóźnia leczenie.

 

powrót na stronę ortodoncja

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00