Stomatologia

Dentysta Gliwice - to wpisujemy w wyszukiwarce kiedy mamy problem z jamą ustną.

Implantologia

Implanty - skuteczność sięga aż 98%! W przypadku bezzębia czy mniejszej liczby zębów.

Medycyna Estetyczna

Dbamy o naturalne piękno, proponujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań.

Curaprox już u nas!Przedstawiamy Państwu bogatą ofertą produktów marki Curaprox, uznanej i cenionej marki na rynku dentystycznym.

W naszym asortymencie znajdują się specjalistyczne produkty i preparaty przeznaczone do samodzielnego czyszczenia,  pielęgnacji,  wybielania zębów i podtrzymywania jego efektów, a także środki dedykowane osobom cierpiącym na nadwrażliwość zębów. W sprzedaży posiadamy również szczoteczki, które posiadają specjalne włókna CUREN charakteryzujące się odpornością na usztywnianie pod wpływem wody, co pozwala im zachować miękkość i delikatność w trakcie mycia.

pol_pl_curaprox-cs-5460-ortho-szczoteczka-ortodontyczna-z-miekkim-wlosiem-219_3Polecamy produkty specjalne do czyszczenia aparatów ortodontycznych, przestrzeni międzyzębowych a także te przeznaczone dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia, takie jak gryzaki CURAbaby lub wielokrotnie nagradzana i polecana przez specjalistów szczoteczka Curaprox dla dzieci do 4 roku życia. curaprox-baby

 

pasrta1Produkty z serii “Black is White” – czyli czarno-białe szczoteczki i czarna pasta wybielająca to jednocześnie atrakcyjna nowość i super-jakościowy produkt pielęgnacyjny. Świetnie nadają sie na prezent!

Umów się na zabieg

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00