Stomatologia

Dentysta Gliwice - to wpisujemy w wyszukiwarce kiedy mamy problem z jamą ustną.

Implantologia

Implanty - skuteczność sięga aż 98%! W przypadku bezzębia czy mniejszej liczby zębów.

Medycyna Estetyczna

Dbamy o naturalne piękno, proponujemy szeroki zakres zabiegów i rozwiązań.

SIMPLANT – idealne umiejscowienie implantówSIMPLANTTrójwymiarowy System Planowania Leczenia Implantologicznego 3D – Simplant, jest precyzyjnym programem umożliwiającym planowanie przedzabiegowe, podnoszącym poziom zaufania i bezpieczeństwa pacjentów.

Planowanie takie pozwala znaleźć idealne umiejscowienie implantów, biorąc pod uwagę zarówno aspekty kliniczne, jak i estetyczne.

 

Dla implantu każdego typu

Program SimPlant jest kompatybilny ze wszystkimi systemami implantów. Wystarczy wybrać swoje preferowane implanty z biblioteki programu Simplant.

Koncepcja SurgiGuide

System SimPlant-SurgiGuide ma na celu przełożenie dokładnych wymiarów symulowanego implantu, uwzględniając szerokość, kąt wprowadzenia i głębokość, na wzornik chirurgiczny. Szablon SurgiGuide powstaje w wyniku procesu stereolitografii i jest wykonywany indywidualnie dla każdego pacjenta.

W czasie zabiegu szablon SurgiGuide umieszcza się na kości szczęki lub żuchwy (szablon SurgiGuide wsparty na kości), na błonie śluzowej (szablon SurgiGuide wsparty śluzówkowo) albo na zębie (szablon SurgiGuide wsparty na zębie). Wzornik SurgiGuide umożliwia chirurgowi wprowadzenie wiertła dokładnie w miejsce zaplanowanego położenia implantu. Następnie lekarz umieszcza implanty w nawierconych łożach.

Unikalne szablony chirurgiczne SurgiGuide

SurgiGuide to szablony chirurgiczne, które zapewniają połączenie między planowaniem a faktycznym leczeniem poprzez precyzyjne przeniesienie projektu na zabieg chirurgiczny. Wzorniki SurgiGuide oferują pełny zestaw środków: mogą być używane z każdym rodzajem implantu i mogą opierać się na zębach, tkankach miękkich, a nawet kości po podniesieniu płata śluzówkowo okostnowego.

Szablony SurgiGuide przekształcają projekt w rzeczywistość.

Po przygotowaniu planu leczenia operacyjnego z pomocą programu SimPlant, projekt ten musi być przekształcony w fazę chirurgiczną.

Nasi specjaliści wykorzystują szablony chirurgiczne SurgiGuide, które wskazują tor wprowadzania wiertła dla dokładnego umiejscowienia implantu. Tworzone są one w taki sposób, by perfekcyjnie pasowały do pola zabiegowego, przekształcają w ten sposób projekt w rzeczywistość.

powrót na stronę implantologia

Umów się na zabieg

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00