fbpx Narkoza dziecka - czyli leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Narkoza dziecka – czyli leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.Narkoza dziecka to bezpieczne i pewne rozwiązanie problemu lęku przed dentystą. Większość dzieci boi się leczenia a szczególnie leczenia zębów. Zmuszanie dziecka siłą do poddania się leczeniu stomatologicznemu jest złym wyjściem, gdyż powoduje często nieodwracalny uraz psychiczny i opór przed jakimkolwiek leczeniem w przyszłości – dentofobię.

NARKOZA DZIECKA - czyli leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Narkoza dziecka jest dużo lepszym rozwiązaniem dla organizmu niż konsekwencje zdrowotne wynikające z zaniedbania leczenia zębów u dzieci.

NARKOZA DZIECKA - czyli leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Znieczulenie ogólne dożylne polega na podaniu leków usypiających, zwiotczających mięśnie i przeciwbólowych. Dziecko nie będzie nic czuć ani pamiętać z tego okresu. Jest to proces całkowicie odwracalny, który służy do zniesienia bólu i świadomości w trakcie zabiegu.

Po podaniu środka znieczulającego Mały Pacjent zasypia. Wtedy lekarz może bezstresowo i bezboleśnie wykonać bezpiecznie potrzebne zabiegi, np. wyleczyć wszystkie chore ząbki na jednej wizycie, przeprowadzić leczenie endodontyczne lub czyszczenie ząbków dziecka. W tym czasie lekarz jest skupiony w 100% na swojej pracy – bez potrzeby uspokajania dziecka.

„Dzięki narkozie Tosia ma dziś wspaniałe ząbki, bez stresu i bólu. Teraz lubi swojego dentystę!” – napisała Pani Agnieszka.


“Wyleczyliśmy 10 ząbków podczas 1 wizyty – a Maciek nawet tego nie pamięta! Super sprawa!” — pisze Pan Jarosław – tata Maciusia.


“Po rozmowie z lekarzami bardzo szybko zdecydowaliśmy się na taką formę leczenia. Zdrowie naszej córki jest najważniejsze. Jest delikatna i bardzo stresowała się wizytą u naszego stomatologa.” — Pani Martyna – mama małej Jadzi.


“Nasz synek tak bardzo się bał wizyt u dentysty, że nie wiedzieliśmy jak rozwiązać sprawę. Teraz już jest po kłopocie!” — Pan Zbigniew – tata Marka.

NARKOZA DZIECKA - czyli leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania sie z naszą ofertą leczenia stomatologicznego w narkozie, dla dzieci i dorosłych, na stronach www.bdental.pl oraz www.babydental.pl.


Należy pamiętać, iż narkoza dziecka to po prostu znieczulenie ogólne – czyli kontrolowane, odwracalne i całkowite zniesienie odczuwania bólu u znieczulanego dziecka. Działanie znieczulenia polega na czasowym zatrzymaniu funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego przy jednoczesnym podtrzymaniu funkcji życiowych (np. oddychaniu).

Do pobrania:

1. Ankieta anestezjologiczna (pobierz…)

Prosimy o wnikliwe wypełnienie ankiety i przyniesienie jej na konsultację anestezjologiczną wraz z posiadaną dokumentacją medyczną, jak: książeczka zdrowia, wyniki badań, karty informacyjne, inne.

2. Karta informacyjna (pobierz…)

Więcej informacji…

 

 

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00