fbpx Implanty Zębowe | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Implanty ZęboweImplanty to dziś najlepsze, najbardziej estetyczne i najtrwalsze rozwiązanie problemu braku zębów.

Za pomocą implantów można uzupełnić  brak jednego zęba lub kilku zębów, planując np. most z koron porcelanowych oparty na implantach. Można też uzupełnić wszystkie zęby, planując protezę całkowitą opartą na implantach. Zastosowanie implantów gwarantuje pacjentowi komfort użytkowania uzupełnień protetycznych oraz pozwala uniknąć szlifowania zdrowych zębów pod korony i mosty.

Od kilkunastu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. Stosujemy przy tym zarówno:


Implanty zrobione są z czystego tytanu, który jest niezwykle trwały i kompatybilny z organizmem, przez co łatwo integruje się z tkanką kostną. Istnieją także implanty ceramiczne, wykonane z wytrzymałego tlenku cyrkonu. W BDental używamy do wszczepów implantów najwyższej światowej jakości. Najlepsze rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają doskonałą integrację wszczepów z tkanką kostną.

Choć pewnie trudno w to uwierzyć zabieg implantacji jest całkowicie bezbolesny!

Podczas zabiegu wykonywanego w znieczuleniu miejscowym lekarz implantolog, który pracuje w sposób atraumatyczny i bezpieczny, może wprowadzić jeden lub wiele implantów. Implant można  też założyć w miejsce dawno utraconego zęba lub natychmiast po jego usunięciu; jest to tzw. implantacja natychmiastowa.


Implant zastepuje korzeń zęba i stanowi podbudowę do późniejszego osadzenia na nim korony. Dlatego tak ważne jest prawidłowe i pełne zaplanowanie zabiegu, w czym nawet najbardziej doswiadczonemu lekarzowi pomaga wykonanie tomografii. Na jej podstawie planuje zabieg od początku do końca. W naszym Centrum Medycznym Bdental posiadamy nowoczesny Tomograf 3D CBCT, dzięki któremu diagnostyka i planowanie implantacji przebiega szybko i sprawnie.

implanty dentysta gliwice


powrót na stronę główną

powrót na stronę: oferta

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00