fbpx Szczoteczki soniczne do zębów | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Szczoteczki soniczne do zębów

Szczoteczki soniczne do czyszczenia zębów to innowacyjna jakość szczotkowania i codziennej higieny jamy ustnej. Od kilku lat, szczoteczki soniczne są jednymi z najczęściej polecanych szczoteczek elektrycznych do zębów. Szczoteczki soniczne zdobyły uznanie specjalistów z dziedziny zdrowia i higieny jamy ustnej oraz samych użytkowników.

 Co to jest szczoteczka soniczna do zębów?

Szczoteczki soniczne do zębów, to szczoteczki elektryczne, których mechanizm generuje fale dźwiękowe. Dzięki wykorzystaniu technologii fal dźwiękowych, szczoteczki soniczne, zapewniają skuteczne i dogłębne usuwanie płytki nazębnej z powierzchni szkliwa, a także obszarów niedostępnych dla innych, elektrycznych i manualnych szczoteczek do zębów. Szczoteczki soniczne zwiększają obszar czyszczenia poprzez doczyszczanie kieszeni dziąsłowej, szczeliny przydziąsłowej, zachyłków w obrębie stałych aparatów ortodontycznych. Doskonale usuwają najbardziej uporczywe osady i przebarwienia zgromadzone na powierzchni szkliwa, przywracając zębom naturalną biel i blask.

 Jak działa szczoteczka soniczna do zębów?

Włókna szczoteczek sonicznych do zębów wprawiane są w ruch wymiatający, zdrowy i bezpieczny dla dziąseł. Fale dźwiękowe wprawiają w drgania włókna i rozchodzą się w płynie (woda, ślina w jamie ustnej, płyn w kieszonkach dziąsłowych), wywołując w nim powstanie chmury mikro bąbelków, które penetrują i oczyszczają miejsca niedostępne dla włókna szczoteczki.

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Pełna oferta BDental:


› Stomatologia Estetyczna


› Implanty


› Protetyka


› Licówki


› Ortodoncja


› Stomatologia Dziecięca


› Sedacja wziewna - gaz rozweselający


› Próchnica


› Endodoncja


› Periodontologia


› Chirurgia stomatologiczna


› Profilaktyka


› Bruksizm


› Leczenie dysfunkcji narządu żucia


› Leczenie bólu głowy


› Rehabilitacja - terapia manualna


› Narkoza – znieczulenie ogólne
w asyście anestezjologicznej


› Badania Tomografem 3D CBCT


› Cennik