fbpx Curaprox już u nas! | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Curaprox już u nas!

Przedstawiamy i polecamy Państwu bogatą ofertą produktów marki Curaprox, uznanej i cenionej marki na rynku dentystycznym. Od teraz są dostępne do zakupu w naszych gabinetach.

1. W naszym asortymencie znajdują się specjalistyczne produkty i preparaty przeznaczone do samodzielnego czyszczenia,  pielęgnacji, wybielania zębów i podtrzymywania jego efektów, a także środki dedykowane osobom cierpiącym na nadwrażliwość zębów.

pasrta1Produkty z serii “Black is White” – czyli czarno-białe szczoteczki i czarna pasta wybielająca to jednocześnie atrakcyjna nowość i super-jakościowy produkt pielęgnacyjny. Świetnie nadają sie na prezent!

 

 

2. Polecamy szczoteczki, które posiadają specjalne włókna CUREN, charakteryzujące się odpornością na usztywnianie pod wpływem wody, co pozwala im zachować miękkość i delikatność w trakcie mycia.


Zestawy szczoteczek do zębów

CURAPROX CS 1560 / CURAPROX CS 3960 / CURAPROX CS 5460

to doskonałe propozycja dla miłośników dokładnego szczotkowania. W zestawie znajdują się szczoteczki do zębów w różnych kolorach. Szczoteczki, w zależności od numeru, różnią sie ilością włosia, jednak wszystkie  posiadają średniej twardości włosie, niewielką główkę oraz wygodną rączkę dzięki czemu zapewniają efektywne i bezpieczne szczotkowanie zębów.

 


3. Polecamy produkty specjalne do czyszczenia aparatów ortodontycznych i przestrzeni międzyzębowych w leczeniu ortodontycznym.

 

 

 

 

4. Polecamy również produkty specjalne przeznaczone dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia, takie jak gryzaki CURAbaby lub wielokrotnie nagradzana i polecana przez specjalistów szczoteczka Curaprox dla dzieci do 4 roku życia. 

 

 

 

5. Polecamy szczoteczkę jednopęczkową CURAPROX CS 708 IMPLANT – ORTHO – jest to specjalistyczna szczoteczka do pielęgnacji implantów, aparatów ortodontycznych oraz protez.

Doskonale pielęgnuje implanty

Leczenie implantologiczne wymaga wyjątkowej higieny nie tylko w okresie pozabiegowym ale także codziennie. Miejsca w okolicach implantów są niedostępne dla włosia klasycznych szczoteczek do zębów przez co nie zostają dostatecznie oczyszczone podczas codziennego szczotkowania zębów. Brak odpowiedniej higieny i regularnego oczyszczania powoduje zaleganie resztek pokarmów i płytki bakteryjnej, która wywołuje stany zapalne i choroby dziąseł. Szczoteczka jednopęczkowa CURAPROX doskonale spełnia założenia efektywnej i bezpiecznej pielęgnacji implantów. Kształt rączki, rozmiar główki oraz włókna pozwalają na dokładne i bezpieczne oczyszczenie wskazanym miejsc, bez obawy o podrażnienie dziąseł czy uszkodzenie implantu.

Dokładnie oczyszcza aparat ortodontyczny.

Elementy aparatu ortodontycznego znacznie utrudniają szczotkowanie zębów i oczyszczanie miejsc trudnodostępnych takich jak przestrzenie międzyzębowe czy linię dziąsłową. Szczotkowanie zębów klasyczną szczoteczką przestaje być efektywne. Płytka nazębna gromadzi się wokół zamków, w okolicach przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł. Zaleganie płytki nazębnej powoduje nieestetyczne, brunatne przebarwienia oraz wywołuje stany zapalane dziąseł. Szczoteczka jednopęczkowa CURAPROX, dzięki skupionym pęczkom elastycznych włókien dokładnie, punktowo ściera płytkę nazębną docierając wgłąb przestrzeni mięzyzębowej i poniżej linii dziąseł. Elastyczne włosie pozwala na dokładne oczyszczanie zębów wokół zamków i pod łukiem, eliminuje płytkę nazębną i osady przywracając zębom naturalną biel.

Skutecznie pielęgnuje protezy zębowe

Odpowiednia higiena i oczyszczanie protezy mają znaczący wpływ na stan zdrowia całej jamy ustnej. Niewłaściwa pielęgnacja protez zębowych powoduje ich uszkodzenie, zaleganie płytki bakteryjnej, która wywołuje choroby dziąseł, stany zapalne śluzówki i nieświeży oddech. Szczoteczka jednopęczkowa CURAPROX umożliwia dokładne oczyszczanie zakamarków protezy zębowej bez obawy o uszkodzenie jej powierzchni. Elastyczne, miękkie i gęsto utkane włókna CUREN dokładnie usuwają płytkę nazębną i naloty a samo czyszczenie ułatwia wygodny, odpowiednio wyprofilowany uchwyt.


6. Szczególnie polecamy!

Szczoteczka soniczna do zębów CURAPROX CHS 100 Hydrosonic

Szczoteczki soniczne do zębów, to szczoteczki elektryczne, których mechanizm generuje fale dźwiękowe. Dzięki wykorzystaniu technologii fal dźwiękowych, szczoteczki soniczne, zapewniają skuteczne i dogłębne usuwanie płytki nazębnej z powierzchni szkliwa, a także obszarów niedostępnych dla innych, elektrycznych i manualnych szczoteczek do zębów. Szczoteczki soniczne zwiększają obszar czyszczenia poprzez doczyszczanie kieszeni dziąsłowej, szczeliny przydziąsłowej, zachyłków w obrębie stałych aparatów ortodontycznych. Doskonale usuwają najbardziej uporczywe osady i przebarwienia zgromadzone na powierzchni szkliwa, przywracając zębom naturalną biel i blask. Od kilku lat, są jednymi z najczęściej polecanych szczoteczek do zębów.

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Pełna oferta BDental:


› Stomatologia Estetyczna


› Implanty


› Protetyka


› Licówki


› Ortodoncja


› Stomatologia Dziecięca


› Sedacja wziewna - gaz rozweselający


› Próchnica


› Endodoncja


› Periodontologia


› Chirurgia stomatologiczna


› Profilaktyka


› Bruksizm


› Leczenie dysfunkcji narządu żucia


› Leczenie bólu głowy


› Rehabilitacja - terapia manualna


› Narkoza – znieczulenie ogólne
w asyście anestezjologicznej


› Badania Tomografem 3D CBCT


› Cennik