fbpx Dr n. med. Jacek Żurek | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Dr n. med. Jacek Żurek

Lekarz dentysta, specjalista periodontolog, implantolog

Jest absolwentem Oddziału Stomatologicznego Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, którą ukończył w 2004 r. Następnie odbył staż specjalizacyjny w dziedzinie periodontologii w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błon Śluzowych Jamy Ustnej Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Zabrzu. W latach 2006 – 2013 był pracownikiem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku wykładowcy, a później asystenta. W 2011 roku uzyskał tytuł i uprawnienia specjalisty w dziedzinie periodontologii, zaś w 2016 Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu nadał mu tytuł doktora nauk medycznych, za pracę naukową. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Oddziału Śląskiego oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

Dr n.med.Jacek Żurek to specjalista, który nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy. Ukończył ponad 80 kursów i szkoleń doskonalących, prócz tego jest regularnym uczestnikiem konferencji i sympozjów naukowych. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi – jest autorem i współautorem wielu prac naukowych z dziedziny periodontologii, a także stomatologii estetycznej oraz stomatologii wieku rozwojowego.

Dr Jacek Żurek specjalizuje się w leczeniu schorzeń przyzębia z wykorzystaniem metod chirurgicznych i niechirurgicznych. Wykorzystuje również techniki regeneracyjne. Zajmuje się leczeniem interdyscyplinarnym – przeprowadza terapię u pacjentów z chorobami przyzębia, ściśle współpracując ze specjalistami w zakresie ortodoncji. Zajmuje się również kosmetyczną chirurgią przyzębia – pokrywanie pojedynczych i mnogich recesji dziąsłowych. Koryguje chirurgicznie przebieg dziąseł i zajmuje się chirurgicznym pogrubianiem dziąsła przeszczepem własnym, pobranym z podniebienia. Udziela pomocy pacjentom z trudnymi przypadkami implantologicznymi, w tym z brakami wystarczającej ilości tkanki kostnej i dziąsła; zajmuje się także implantoprotetyką oraz leczeniem protetycznym pacjentów z chorobą przyzębia.

Pozazawodowo interesuje się fotografią, narciarstwem i żeglarstwem.

Przyjmuje:

  • wtorki     9.00 – 13.00
  • czwartki  9.00 – 17.00
MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Pełna oferta BDental:


› Stomatologia Estetyczna


› Implanty


› Protetyka


› Licówki


› Ortodoncja


› Stomatologia Dziecięca


› Sedacja wziewna - gaz rozweselający


› Próchnica


› Endodoncja


› Periodontologia


› Chirurgia stomatologiczna


› Profilaktyka


› Bruksizm


› Leczenie dysfunkcji narządu żucia


› Leczenie bólu głowy


› Rehabilitacja - terapia manualna


› Narkoza – znieczulenie ogólne
w asyście anestezjologicznej


› Badania Tomografem 3D CBCT


› Cennik