fbpx Dr Piotr Sikora | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Dr Piotr Sikora

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza z endodoncją, chirurgia stomatologiczna.

Ukończył stomatologię na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W okresie studiów uczestniczył w licznych konferencjach naukowych oraz kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Brał aktywny udział w działalności Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii będąc jego sekretarzem, a później także wiceprezesem oddziału. W trakcie nauki spędził rok w USA, ucząc się i rozwijając swoje kompetencje. Kliniczny staż podyplomowy odbył w centrum stomatologii ukierunkowanym na chirurgię stomatologiczną.

Z powodzeniem doskonali swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne zwłaszcza z zakresu endodoncji pod mikroskopem oraz wykonywania zabiegów periodontologicznych. Stale poszerza swoje kompetencje i zdobywa wiedzę uczestnicząc w licznych, nowoczesnych szkoleniach i kursach.

Jest młodym, ambitnie rozwijającym się zawodowo lekarzem dentystą.  Sumienność i dbanie o dobro pacjenta są jego atrybutami. Chętnie korzysta z nowoczesnych rozwiązań, by móc sprostać oczekiwaniom swoich pacjentów.

Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas wolny, biorąc udział w zawodach w piłce halowej lekarzy oraz grając w golfa ( zdobył 2 miejsce w mistrzostwach Województwa Lubelskiego).

Przyjmuje:

  • czwartki 9.00 – 19.00

Certyfikaty.

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Pełna oferta BDental:


› Stomatologia Estetyczna


› Implanty


› Protetyka


› Licówki


› Ortodoncja


› Stomatologia Dziecięca


› Sedacja wziewna - gaz rozweselający


› Próchnica


› Endodoncja


› Periodontologia


› Chirurgia stomatologiczna


› Profilaktyka


› Bruksizm


› Leczenie dysfunkcji narządu żucia


› Leczenie bólu głowy


› Rehabilitacja - terapia manualna


› Narkoza – znieczulenie ogólne
w asyście anestezjologicznej


› Badania Tomografem 3D CBCT


› Cennik