fbpx Korony porcelanowe | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Korony porcelanowe

Cerkon jest materiałem, który, nie będąc metalem, ma biały kolor - dzięki temu załamuje światło, a nie odbija go. Te oraz szereg innych parametrów sprawiają, iż korony oraz mosty, również te na implantach, wykonane z cerkonu, cechują się najwyższymi właściwościami estetycznymi. Można lepiej dobrać kolor, nadać lepszy kształt i uzyskać maksymalną naturalność.

Korona protetyczna to stałe uzupełnienie braków w obrębie tkanek twardych korony zęba. Wykonuje się ją w przypadku rozległego zniszczenia zęba, często jako ostatnią szansę na zachowanie zęba lub też w przypadku zmiany kształtu naturalnej korony zęba.

cyrk

Korony porcelanowe na podbudowie z tlenku cyrkonu, są szczególnie polecanym rodzajem takich uzupełnień, gdyż zapewniają pełną biozgodność z tkankami jamy ustnej, eliminują ryzyko odczynów alergicznych oraz brak przebarwień w jamie ustnej.

Największą zaletą koron pełnoceramicznych wykonanych na bazie tlenku cyrkonu jest doskonała estetyka. Takie korony wyróżniają się najlepszą kolorystyką, wytrzymałością mechaniczną i trwałością. Spośród wszystkich rodzajów koron zębowych te, cechują się najwyższymi właściwościami estetycznymi. Można lepiej dobrać kolor, nadać lepszy kształt i uzyskać maksymalną naturalność.

Korony porcelanowe na podbudowie z tlenku cyrkonu są najczęściej stosowanymi w odbudowie zębów na implantach.

 

 

powrót na stronę stomatologia estetyczna

powrót na stronę PROTETYKA

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00