fbpx Wybielanie zębów | B-Dental - gabinet dentystyczny - stomatologia

Wybielanie zębów

Białe zęby to w opinii wielu osób podstawa pięknego uśmiechu. W BDental profesjonalnie o to zadbamy i rozjaśnimy go w bezpieczny sposób. Warto zrobić dla siebie coś co tak pięknie rozświetli uśmiech i poprawi samopoczucie.

Wybielanie zębów w gabinecie

Rewolucja w wybielaniu – Zoom2 Advanced Power®

zoom2W Bdental stosujemy Zoom2 Advanced Power® – jeden z najbardziej efektywnych systemów  wybielania. Już po zaledwie trzech 15 minutowych sesjach będziecie się mogli Państwo cieszyć z idealnie białych zębów.

Zoom2 przybiża nas do możliwości “natychmiastowego” wybielania bardziej, niż jakikolwiek inny tego typu wiodący system. Jest bardziej przyjazny dla pacjenta niż inne systemy i daje możliwość wybielenia o około kilka odcieni w 45 minut. Co ważniejsze, biel jest ładniejsza, nawracanie zmiany koloru zredukowane a nadwrażliwość zmniejszona.

Wybielanie zębów metodą tradycyjną

clearW Bdental stosujemy również wybielanie zębów z wykorzystaniem szyn wykonanych indywidualnie dla każdego pacjenta oraz środków chemicznych, nie uszkadzających tkanki twardej zęba. Są to łagodne substancje, zazwyczaj w postaci żelu, które zleca pacjentowi dentysta do stosowania poza gabinetem.
Żel wybielający utrzymywany jest za pomocą szyny nazębnej, którą pacjent zakłada na noc, na czas snu.

Zalety systemu:

  • leczenie może być prowadzone w nocy, podczas snu pacjenta lub w dzień i w nocy dla uzyskania szybszego rezultatu,
  • z powodu wysokiego stopnia lepkości żelu, a przez to przedłużonego kontaktu z zębami, wybielanie tą metodą jest o 30-50% szybsze niż innymi metodami konwencjonalnymi; pierwsze rezultaty pacjenci widzą już po pierwszej nocy!

Wybielanie martwych zębów

Podejmujemy się również zabiegów wybielania martwych zębów, gdzie środek wybielający o wysokim stężeniu nakładany jest przez lekarza do komory zęba. Jest to cykl kilku spotkań, po których ostatecznie zakładane jest szczelne wypełnienie.

MINI PORADNIK

1. Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Wybielanie zębów wykonane pod opieką lekarza stomatologa jest całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł, jedyną uciążliwością mogącą wystąpić po wybielaniu jest przejściowa nadwrażliwość zębów ustępująca zwykle po ok. 24 godzinach.

2. Czy są przeciwskazania do wybielania?

Przeciwskazaniem do wybielania jest ciąża, okres karmienia, epilepsja i wiek poniżej 16 r.ż.,

3. Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

Efekt wybielania utrzymuje się od około pół roku do 2 lat; jest to zależne od przyzwyczajeń żywieniowych, stopnia higieny jamy ustnej i uwarunkowań osobniczych, po tym okresie zabieg można powtórzyć

4. Jak dbać o zęby po wybielaniu?

Po zabiegu wybielania obowiązuje tzw. 48 – godzinna biała dieta, w tym czasie należy wystrzegać się kawy, herbaty, papierosów, ciemnych soków i innych “kolorowych” napojów i pokarmów

 

powrót na stronę stomatologia estetyczna

powrót na stronę – diagnostyka

powrót na stronę: oferta

MediRaty - płacenie za zabiegi w dogodnych ratach w B-Dental Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny, Gliwice, ul. Chemiczna 3

Za leczenie i zabiegi możesz płacić w dogodnych dla siebie ratach.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z finansowania!

Nasz kalkulator online od razu wyliczy stosowne warunki.
oblicz ratę

Stomatolog Gliwice:

Rejestracja telefoniczna: (32) 330 30 35

Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 19:00